koraliki.pl

koraliki drobne

koraliki drobne Kolorowe i maleńkie kuleczki wykonane ze szkła wykorzystywane są od wieków do tworzenia ozdób na całym Świecie.

Koraliki drobne są najpowszechniejsze i najczęściej używane do upiększania niemal wszystkiego. Docenione przy wyrobie biżuterii oraz ubrań i obuwia. Chętnie wykorzystywane do ubarwiania innych tekstyliów, zabawek, czy nawet ozdób okolicznościowych.

Najbardziej zaskakujące jest to, że w niektórych rejonach Azji do dziś w Azji każda sztuka wykonywana jest ręcznie. Każdy jeden spośród miliardów koralików powstaje jako niepowtarzalny egzemplarz cięty ze szklanego pręta o różnej średnicy.

Koraliki te wykonywane są tylko w jednym, okrągłym kształcie. Za to gama kolorystyczna jest nieograniczona. Wykonuje się matowe, lśniące, tęczowe, metaliczne, przezroczyste koraliki. Zdobi się ich otwory barwiąc je na setki kolorów.

Są tak uniwersalne, że pasują niemal do każdego materiału. Zdobiąc ubrania tworzą całe pejzaże i tęcze kolorów. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary zazwyczaj służą jako dodatek do biżuterii. Nie dominują i nie obciążają motywu kolczyków czy bransolet.

Doskonałe jako wielosezonowy dodatek. Latem podkreślają soczystość kolorów, wiosną ich świeżość. Na jesieni i zimą dodają blasku za dnia i w nocy.

Koraliki - Sklep
Zapraszamy do sklepu Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 8.000 produktów do wyrobu biżuterii takich jak srebrne półfabrykaty, kamienie ozdobne, Swarovski Crystallized, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe koraliki lampwork, millefiori, fimo, crackle, i wiele innych.