koraliki.pl

koraliki dmuchane

koraliki dmuchane Koraliki dmuchane wykonane są ze szkła. Z pozoru delikatne, są jednak mocne i trwałe. Wszystko to dzięki sposobowi ich wytwarzania, który pozwala uzyskać wytrzymałe a do tego lekkie ozdoby.

Wytwarzanie szklanych koralików dmuchanych podobne jest do wykonywania bombek świątecznych. Szklany pręt rozgrzewany jest do temperatury powodującej jego uplastycznienie. Po wybraniu odpowiedniego kawałka i uformowaniu kulki z niewielkim otworem powoli wtłaczane jest powietrze, które rozpycha ścianki od wewnątrz.

Aby powstały różne kształty, wymiary oraz wzory koralików należy wykonać znacznie więcej czynności, które wymagają ogromnej wiedzy i wieloletniej praktyki.

Zaskakujące jest to jak szeroki kalejdoskop kolorów można uzyskać wykonując te koraliki. Niezwykle częste są motywy lekkie, falujące. Szkło dmuchane jest w paski i wiry.

Koraliki dmuchane komponują się ze srebrem. Najlepszym dodatkiem są srebrne przekładki oraz drobne kule i rurki. Koralki najlepiej wyglądają we własnym towarzystwie.

Dmuchane szkło, to doskonała ozdoba dla osób ceniących dobre materiały i lekkość ich noszenia. Forma koralików zaprasza słońce do środka nadając im ciepła, pozwalając na grę kolorów. Biżuteria wykonana z dmuchanego szkła podkreśla kruchość i piękno kobiecego ciała.

Koraliki - Sklep
Zapraszamy do sklepu Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 8.000 produktów do wyrobu biżuterii takich jak srebrne półfabrykaty, kamienie ozdobne, Swarovski Crystallized, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe koraliki lampwork, millefiori, fimo, crackle, i wiele innych.