koraliki.pl

koraliki plastikowe

koraliki plastikowe Koraliki plastikowe, to koraliki powstałe z materiałów opartych na polimerach. Tworzy się je z różnych tworzyw sztucznych w zależności od tego do czego zostaną wykorzystane. Koraliki plastikowe zaczęto tworzyć po to, by zastąpić nimi tworzywa tradycyjne jak metal, ceramikę, drewno czy szkło.

Koraliki wykonywane z plastiku mają wiele istotnych zalet. Są znacznie odporniejsze na czynniki zewnętrze niż naturalne produkty. Dobrze reagują na kwasy czy światło. Są znacznie tańsze np. od koralików wykonanych ze szkła. Są bardzo lekkie. Przy tworzeniu biżuterii z dużą ilością ozdób bardzo dobrze się sprawdzają, gdyż ozdoba nie ciąży na szyi czy uszach.

Plastikowe koraliki dostępne są niemal w każdym kolorze. Plastik ma ogromne możliwości jeśli chodzi o barwienie. Jest łatwym w obróbce materiałem, wiec możliwe jest wykonanie niemal każdego kształtu. Nie jest to produkt delikatny, więc nie trzeba uważać na niego, tak jak na koraliki szklane czy też naturalne jak muszle.

Plastik doskonale komponuje się z innymi materiałami. Stanowi zazwyczaj dodatek, uzupełnienie biżuterii. Najlepiej imituje kryształki i inne formy wymagające szlifowania. Bardzo dobrze prezentuje się również sam jako główna ozdoba. Szczególnie polecany jest do wykonywania lekkiej i delikatnej biżuterii, oraz dla osób które gustują w biżuterii, która nie obciąża uszu.

Koraliki - Sklep
Zapraszamy do sklepu Qnszt.pl gdzie czeka na Ciebie ponad 8.000 produktów do wyrobu biżuterii takich jak srebrne półfabrykaty, kamienie ozdobne, Swarovski Crystallized, muszle, koral oraz perły i porcelana. Wśród oferty sklepu znajdziesz również wyjątkowe koraliki lampwork, millefiori, fimo, crackle, i wiele innych.